FM97.5 / LIVE

არჩევნების შედეგები – ბორჯომი [სრული]

მთავარისიახლე, არჩევნები 23.10.2017
როგორია მერის არჩევნების შედეგები ბორჯომში. სტატიაში მონაცემები სრულია.

არჩევნების შედეგები – ბორჯომი [სრული]

#1 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 18 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 67 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 153 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 10 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 9 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 167 ხმა


#2 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 18 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 48 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 217 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 5 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 3 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 129 ხმა

#3 ბორჯომი უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 15 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 44 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 274 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 47 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –2 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 37 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 206 ხმა

#4 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 5 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 36 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 141 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 8 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –1 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 3 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 163 ხმა

#5 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 8 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 54 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 169 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 9 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 26 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 186 ხმა

#6 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 15 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 47 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 149 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 10 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 12 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 87 ხმა

#7 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 13 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 24 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 157 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 7 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 17 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 134 ხმა

#8 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 9 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 35 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 173 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 7 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 13 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 91 ხმა


#9 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 23 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 41 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 239 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 10 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –1 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 5 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 143 ხმა

#10 ახალდაბის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 14 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 27 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 179 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 11 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 0 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 105 ხმა


#11 ბაკურიანის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 51 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 26 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 108 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 7 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ – 2 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 11 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 217 ხმა


#12 ანდეზიტის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 10 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 47 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 38 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 2 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 0 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 77 ხმა

#13 წაღვერის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 36 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 91 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 329 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 13 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –4 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 9 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 294 ხმა

#14 ბალანთის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 2 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 61 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 9 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 4 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –1 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 1 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 144 ხმა


#15 დვირის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 16 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 33 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 276 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 10 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 8 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 363 ხმა


#16 ჭობისხევის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 14 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 14 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 176 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 11 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 2 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 137 ხმა

#17 ტაბაწყურის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 6 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 61 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 88 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 1 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –4 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 1 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 115 ხმა


#18 ტაძრისის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 20 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 36 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 389 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 7 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –1 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 5 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 408 ხმა


#19 ტბის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 13 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 49 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 290 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 20 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 14 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 145 ხმა

#20 ყვიბისის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 22 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 224 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 181 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 13 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –2 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 7 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 327 ხმა

#21 ზანავის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 21 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 73 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 62 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 2 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 2 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 128 ხმა

#22 რველის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 14 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 39 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 156 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 5 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –2 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 5 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 138 ხმა


#23 ციხისჯვრის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 21 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 21 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 72 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 2 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 1 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 153 ხმა


#24 მოლითის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 3 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 32 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 19 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 1 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –2 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 3 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 31 ხმა


#25 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 11 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 40 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 125 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 8 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 13 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 159 ხმა

#26 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 21 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 37 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 197 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 8 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 15 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 159 ხმა

#27 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 13 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 25 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 216 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 9 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 11 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 166 ხმა

#28 ბორჯომის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 2 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 26 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 99 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 4 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 4 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 111 ხმა

#29 ბაკურიანის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 46 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 21 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 145 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 16 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –3 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 8 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 194 ხმა


#30 ახალდაბის უბანი

N2 ბაქარ შირაძე – საარჩევნო ბლოკი „ბაქრაძე უგულავა – ევროპული საქართველო“ – 7 ხმა
N5 ვალერი გრიგალაშვილი – საარჩევნო ბლოკი „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ – 37 ხმა
N8 ზაზა ჩაჩანიძე – „დავით თარხან მოურავი, ირმა ინაშვილი – საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი“ – 209 ხმა
N10 გიორგი გიუაშვილი – „საქართველოს ლეიბორისტული პარტია“ – 5 ხმა
N27 არტაკ ოვსეპიან – „გიორგი ვაშაძე – ერთობა ახალი საქართველო“ –0 ხმა
N37 დავით როკეტიშვილი – „სოციალისტური საქართველო“ – 0 ხმა
N41 ლევან ლიპარტია – „ქართული ოცნება– დემოკრატიული საქართველო“ – 182 ხმა


[sknews.ge]


30.03.2020 პირველი არხის ეთერში 'ტელესკოლა' დაიწყო

30.03.2020 30 მარტიდან პრაქტიკოს მასწავლებელთა და მასწავლებლობის მსურველთა რეგისტრაცია იწყება

20.03.2020 რა პრობლემებს აწყდებიან სამცხე-ჯავახეთის სკოლებში დისტანციური სწავლებისას

16.03.2020 განათლების სამინისტროს რეკომენდაციები სასწავლო დაწესებულებებს

22.04.2014 ჯილეხისა და თურქულის ვაქცინაცია დაიწყო

08.04.2014 ასპინძის საავადმყოფოს ექიმებმა შპს „ადითს“ სასამართლო მოუგეს

05.04.2014 რა იცვლება სასწრაფო სამედიცინო დახმარებაში?

21.03.2014 საქართველოში ჰოსპიტალური საწოლების რაოდენობამ იკლო

29.03.2020 რომის პაპმა წმინდა პეტრეს ცარიელ მოედანზე ლოცვა მარტომ აღავლინა

28.03.2020 1.1 მილიონი დოლარი საქართველოს ამერიკისგან

28.03.2020 რეკომენდაციები ენდოკრინოლოგისგან

28.03.2020 მძღოლებისათვის ჯარიმისა და საურავის გადახდის ვადამ გადაიწია

24.12.2013 ბორჯომში ახალ წელს ერთი დღით ადრე იზეიმებენ

27.11.2013 რეჟისორი ვახტანგ ბერიძე მესხეთის თეატრს მადლობას უხდის

25.10.2013 ახალციხეში ანსამბლ „სეუს“ კონცერტი მიმდინარეობს

24.10.2013 მესხეთის თეატრში "წვიმის გამყიდველს" წარმოადგენენ

13.03.2020 სანამ მარცვალი ჩამოიცლება - უდელი მეწისქვილეს ამბავი [ფოტო/ვიდეო]

12.03.2020 ეკო-დერეფნის დამცველი ბუნების ქომაგები ადიგენიდან [ფოტო/ვიდეო]

03.03.2020 ლავაში, თაფლი და ‘ტაროსიკები’ - როგორია ტრადიციული სომხური ქორწილი [ვიდეო]

28.02.2020 რელიგიური უმცირესობების გასაჭირი - ვის აფინანსებს ხელისუფლება [ფოტო/ვიდეო]

მსგავს თემაზე

არჩევნების შედეგები – ახალქალაქი [სრული]
31 კაცი და 1 ქალი – მერობის კანდიდატები სამცხე–ჯავახეთში
სამცხე–ჯავახეთში მერობის 31 და მაჟორიტარობის 321 კანდიდატია
არჩევნების შედეგები – ახალციხე [სრული]
ბორჯომში მერის არჩევნებში შვიდი კანდიდატი მონაწილეობს
სამცხე–ჯავახეთში მერობისთვის ბრძოლას ორი კანდიდატი გამოეთიშა
1 ქალი და 34 მამაკაცი – მერობის კანდიდატები სამცხე–ჯავახეთში